O firmie


O nas

PLASTIQ to sklep dla pasjonatów i kolekcjonerów. Oferujemy szeroki wybór figurek, modeli i gadżetów licencjonowanych marek. Prowadzimy sprzedaż internetową, jak i stacjonarną w Warszawie.

WITAJ W TWOIM DOMU OTAKU!

"Otaku (jap. おたく lub オタク) to znaczy fan japońskiej popkultury. W Japonii słowo otaku ma negatywne znaczenie, oznacza osobę, która poświęca całe życie swojemu hobby."

Siłą naszego sklepu jest pasja, dostępność i doświadczenie. Sklep PLASTIQ jest powiewem świeżości i czymś zupełnie nowym Polskim rynku. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu, pasji oraz znajomości azjatyckiej oraz amerykańskiej popkultury chcieliśmy stoworzyś nowe miejsce na mapie Polski dla wszystkich pasjonatów produktów z dalekiego wschodu jak i tych związanych z popkulturą.

Współpracujemy z największymi międzynarodowymi producentami oraz dystrybutorami takimi jak: BANDAI, BANDAI SPIRITS, PALADONE, Orbico Toys, J.P.FANTASTICA, SUPERBUZZ, HOBBY 2000, YOUNG TOYS, Jazwares takich produktów jak: GUNPLA, BT21, BANPRESTO, DRAGON BALL, Pokemon, UFC i wiele... wiele innych!

Co wyróżnia sklep PLASTIQ?

Natychmiastowa wysyłka

Dzięki własnemu sklepowi stacjonarnemu oraz magazynowi zewnętrzenu realizujemy wszystkie zamówienia natychmiast!

Oryginalne licencjonowane Produkty

W naszym sklepie znajdziesz tylko oryginalne licencjonowane produkty najwyższej jakości. Żadnych podróbek tu nie znajdziesz!

Sklep stacjonarny

Sklep PLASTIQ to nie tylko sklep internetowy. To także sklep stacjonarny w którym znajdziesz wszystko czego potrzebujesz i jest miejscem spotkań wszystkich pasjonatów! Dowiedź się więcej...

Sklep PLASTIQ tworzą ludzie z pasją dla ludzi z pasją...

Informacje o sklepiePLASTIQ - Sklep stacjonarny Warszawa
ul. Bokserska 35, Warszawa

PON - PT 11:00 - 19:00
SOBOTA  11:00 - 15:00PLASTIQ - Sklep stacjonarny Poznań
ul. 23 Lutego 36, Poznań

WT - SO 11:00 - 19:00

Zadzwoń: 518 111 607

Napisz: kontakt@plastiq.pl